• Srpski
  • English
  • Русский
DIRECTORATE
Mihailo Selakovic
Owner: Mihailo Selaković
Phone: +381 31 572 602
              +381 31 572 615
              +381 31 510 047
              +381 31 31 00 265
E-mail: mtk@mtk.rs
mihailo.selakovic@mtk.rs
Marko Selakovic
General director: Marko Selaković
Phone: +381 31 572 602
              +381 31 572 615
E-mail: mtk@mtk.rs
marko.selakovic@mtk.rs

COMMERCIAL DEPARTMENT
Marija Djuric
  Contact: Marija Đurić
Phone: +381 31 572 602
              +381 31 572 615
E-mail: mtk@mtk.rs
marija.djuric@mtk.rs
Katarina Popovic
  Contact: Katarina Popović
Tel: +381 31 572 602
       +381 31 572 615
E-mail: mtk@mtk.rs
katarina.popovic@mtk.rs
MARKETING
Veljko Selakovic
Contact: Veljko Selaković
Phone: +381 31 572 602
              +381 31 572 615
E-mail: mtk@mtk.rs
veljko.selakovic@mtk.rs

FINANCIAL DEPARTMENT
Mirjana Selakovic
Contact: Mirjana Selaković
Phone: +381 31 516 599
              +381 31 516 679
E-mail: mtk@mtk.rs
mirjana.selakovic@mtk.rs
ENGINEERING DEPARTMENT
Zeljko Aleksic
Contact: Željko Aleksić
Phone: +381 31 572 602
              +381 31 510 047
E-mail: mtk@mtk.rs
zeljko.aleksic@mtk.rs

 

____________________
MTK METAL-KOMERC
MTK Metal-komerc, Užice
Popova voda bb
Bela Zemlja
31 311 Užice
Location on the map

- APR data
- Identification data

____________________

>> SEND YOUR MESSAGE >>

© 2004 - 2018. MTK METAL-KOMERC Užice . Srbija . Telefoni: +381 31 572 602 . +381 31 572 615 ISO 9001
Tehnička realizacija  RadionicaKRUG

Scroll to Top